Nalazite se ovdje: Naslovna >> Vijesti

Vijesti

22-09-2018

Treći poraz fudbalera Petrovca

OFK Titograd je upisao šesti trijumf u devet kola, u kojima ne zna za poraz, dok su Petrovčani doživjeli treći poraz.

Izabranici Igora Pamića slomili su otpor domaćina u razmaku od samo 120 sekundi, u 23. i 24. minutu, kada su Vasko Kalezić i Marko Popović pogodili mrežu Nemanje Popovića.

Petrovac je smanjio u 7. minutu nastavka, golom Marka Kažića, ali su gosti izdržali do kraja i ostvarili šestu pobjedu ove sezone - šestu sa golom razlike!

Šest bodova prednosti imaju i u odnosu na drugoplasiranu Budućnost, uz utakmicu više.

Petrovčani su, s druge strane, doživjeli treći poraz i pali su sa treće na četvrtu poziciju, zbog slabije gol-razlike od Iskre.

Zeta je u Kotoru pobijedila Lovćen, dok je duel Rudara i Iskre završen bez pobjednika.

Zeta je slavila 2:0 i upisala treći uzastopni trijumf. Slavila je golovima Danila Pešukića u 10. i Nikole Krstovića u 37. minutu.

Lovćen je doživio drugi uzastopni poraz, a šesti meč za redom nije uspio da zabilježi pobjedu.

Bez pobjednika i golova završen je duel Rudara i Iskre u Pljevljima.