Nalazite se ovdje: Naslovna >> Vijesti

Vijesti

16-12-2017

Uspješan početak Državnog prvenstva za vaterpolo i plivački klub "Budva"

Prvog dana državnog prvenstva takmičari vaterpolo i plivačkog kluba "Budva" osvojili su 63 medalje (28 zlatnih,19 srebrnih i 16 bronzanih) i oborili dva državna rekorda.

16-12-2017

Budva prvi finalista Kupa Crne Gore

Vaterpolisti Budve plasirali su se u finale Kupa Crne Gore, pošto su u polufinalu završnog turnira u Nikšiću savladali Kataro 9:7.

16-12-2017

Tri zlata i srebro za Budvanske boksere u Prijepolju

Budvanski bokseri bili su izuzetno uspješni u Prijepolju. Nikola Radenovic pobjedio je prekidom u drugoj rundi Enesa Tajhirovica (BK Mix - Prijepolje). Andrija Lambulic pobjedio je prekidom u drugoj rundi Muja Kukovica (BK Mix - Prijepolje). Milos Krasnici pobjedio je na poene uz nok-daun u trecoj rundi Almira Memica (BK Mix - Prijepolje). Petar Marcic je izgubio na poene od Djordja Bujisica (BK Braca Ribac - Beograd). Na zalost Andrija Brajkovic, Pavle Bozovic, Balsa Bozovic, Petar Lijesevic i Stevan Sjekloca nisu imali protivnike.

13-12-2017

Ministarstvo sporta nagrađuje džiu-džicu reprezantivce

Džiu-džicu reprezentativci dobiće od Ministarstva sporta ukupno 15 hiljada eura za rezultate koje su ove godine postigli na Evropskom i Svjetskom seniorskom prvenstvu, najavio je ministar sporta Nikola Janović.

09-12-2017

VIDEO Sjekloća poražen prekidom u četvrtoj rundi

Crnogorski bokser Nikola Sjekloća poražen je večeras prekidom u četvrtoj rundi u Londonu u borbi protiv Entonija Jarda za titulu WBO evropskog i interkontinentalnog prvaka svijeta u poluteškoj kategoriji.

08-12-2017

Sjekloća u Londonu za svjetsku titulu

Sjekloća je počeo sa pripremama u rodnoj Budvi pod nadzorom trenera Milivoja Bašića, dok će završne pripreme i sparinge odraditi u Beogradu.

08-12-2017

Ilija Tadić šesti u finalu

Crnogorski plivač Ilija Tadić kao šestoplasrani završio je nastup u finalu trke na 50 metara slobodnim stilom na Svjetskom prvenstvu za osobe sa invaliditetom u Meksiko Sitiju.

07-12-2017

VPSCG: Danijela Franeta predsjednica Stručnog savjeta za plivanje

Na 8. sjednici Upravnog odbora Vaterpolo i plivačkog saveza Crne Gore u Podgorici, verifikovana je odluka o imenovanju Danijele Franete za predsjednicu Stručnog savjeta za plivanje VPSCG, dok su za članove Stručnog savjeta za plivanje imenovani Dijana Dika Saveljić, Sead Adrović, Rajko Ćupić i Predrag Ivanović, saopštili su iz VPSCG.

03-12-2017

Uspjesi budvanskih karatista

Za budvane 11 zlatnih medalja u Podgorici

27-11-2017

Budvanski bokseri najuspješniji u Zagrebu

Na juče završenom medjunarodnom turniru “Zagreb open”, na kome su učestvovali bokseri iz Hrvatske, Srbije, Crne Gore, Slovenije, Njemacke, Rumunije, Madjarske, Bokserski klub "Budva” osvojio je čak šest zlatnih, četiri srebrne i tri brozane medalje, čime su, zvanično postigli najbolji rezultat na turniru!

26-11-2017

Pupović i Lubarda osvojili zlato u Pljevljima

Takmičari Kik boks kluba "City Stars" - Budva, senior Emil Pupović i junior Savo Lubarda osvojili su zlatne medalje u disciplini Kick Light kategorije do 79 kg, na internacionalnom takmičenju "Zlatni kik bokser 2017", koje je juče održano u Pljevljima.

26-11-2017

Vukotić i Dragutinović srebrni u Kolumbiji

Crnogorska džiu džicu reprezentacija prvi takmičarski dan Svjetskog prvenstva u Bogoti završila je sa dvije medalje, zlatnom i srebrnom.

25-11-2017

Porazi Primorca i Budve

Vaterpolisti Primorca i Budve doživjeli su poraze u sedmom kolu Triglav Regionalne A1 lige.

24-11-2017

Kup Oslobodjenja Budve 2017

Karate klub „Budva“ povodom Dana oslobodjenja Budve, organizuje peti po redu, medjunarodni karate turnir pod nazivom "Kup Oslobodjenja Budve 2017", u saradjni sa Karate savezom Crne Gore, koji će biti održan u Meditetanskom sportskom centru, u subotu, 25. novembra, sa početkom u 9.30h.

20-11-2017

Održan turnir u plivanju povodom Dana opštine Budva

Povodom Dana opštine Budva, na gradskom bazenu "Dragan Trifunović", u Sportsko rekreativnom centru u Budvi, u nedjelju, 19. novembra, održano je plivačko takmicenje za najmlađe polaznike škole plivanja.

20-11-2017

Veliki uspjeh KK Budva na medjunarodnom turniru u Baru

Takmičari Karate kluba "Budva" učestvovali su na Medjunarodnom karate turniru u Baru, pod nazivom IX Internacionalni karate turnir "Trofej Bara 2017", održanom u nedjelju, 19. novembra.

20-11-2017

Branko Đurić osvojio turnir iz kalendara Tennis Europe U12

Dvanaestogodišnji teniser iz Budve i mladi reprezentativac Srbije Branko Đurić uspio je da osvoji turnir iz kalendara Tennis Europe U12, koji se od 13. do 19. novembra održao u Antaliji,Turska.

19-11-2017

Plivački turnir povodom Dana opštine

Dan Opštine Budva biće obilježen i plivačkim takmičenjem na gradskom bazenu "Dragan Trifunović", u Sportsko rekreativnom centru u Budvi, danas, 19. novembra, sa početkom u 11h.

19-11-2017

Medjunarodna bokserska revija Dani Budve

Prva Medjunarodna revija "Dani Budve", u sklopu sportskih manifestacija povodom Dana Opštine Budva, biće održana danas, u Mediteranskom sportskom centru sa pocetkom u 18h, u organizaciji Bokserskog kluba "Budva".

18-11-2017

XIII Internacionalni turnir u ritmičkoj gimnastici - Dani Budve 2017

XIII Internacionalni turnir u ritmičkoj gimnastici „Dani Budve 2017“, počeo je danas u Mediteranskom sportskom centru.